Vítáme Vás

Mgr. Romana Mrózková, advokátní kancelář byla založena v r.1998 v Havířově. Dlouhá tradice v poskytování kvalitních právních služeb, zprostředkování daňového a účetního poradenství a profesionální přístup ke klientům, se projevily v otevření další pobočky v centru Ostravy. České i zahraniční klientele nabízíme komplexní servis, osobní přístup a pomocnou ruku k úspěšnému řešení.

Více o společnosti

Právní služby

Veritas Lex Iustitia

Poskytujeme služby v oblastech obchodního, trestního, občanského, rodinného, pracovního, stavebního, insolvenčního, finančního, patentového, známkového a mezinárodního a komunitárního práva. Tým našich právníků komunikuje anglicky, německy a polsky včetně sepisování listin v těchto jazycích.


We provide full professional legal support and counselling in corporate law, civil law, family law, labour law, real estates and construction law, insolvent law, financial law, intellectual property law, european and international law. Our working languages are Czech, English, German and Polish, which can be used at business meetings, negotiations or preparation of all the legal documents.